Acasa | Scoruri Live | Cluburi | Clasamente  
 
Info
    Ghid Pariere
    Metode Pariere
    Tipuri Pariuri

Publicitate

Borsete 

Serviete 

Carucioare Copii 

Mobila la Comanda 

Site-uri Oficiale - Echipe de fotbal
Cluburi de fotbal din: Romania, Anglia, Italia, Spania, Franta, Portugalia, Germania, Olanda, Norvegia, Finlanda, Suedia

Romania - Liga 1
Steaua Bucuresti - www.steauafc.ro
Dinamo Bucuresti - www.fcdinamo.ro
Rapid Bucuresti - www.fcrapid.ro
CFR Cluj - www.cfr-ecomax.ro
Poli Timisoara - www.politimisoara.com/ro.html
Gloria Bistrita - www.cfgloria.ro
Otelul Galati - www.otelul-galati.ro
UTA Arad - www.uta-arad.ro
Pandurii Tg-Jiu - www.pandurii-tg-jiu.ro
Universitatea Craiova - www.fcuniversitatea.ro
Poli Iasi - www.politehnicaiasi.ro
Farul Constanta - www.fcfarul.ro
Unirea Urziceni - www.fcunirea.ro
Ceahlaul - www.fcceahlaul.ro
FC National - www.nationalfc.ro
Jiul Petrosani - www.jiulpetrosani.ro

Anglia - Premier League
Arsenal -
www.arsenal.co.uk
Aston Villa - www.astonvilla-fc.co.uk
Blackburn Rovers FC - www.rovers.co.uk
Bolton Wanderers FC - www.bwfc.co.uk
Charlton Athletic - www.cafc.co.uk
Everton FC - www.evertonfc.com
Manchester City FC - www.mcfc.co.uk
Manchester United FC - www.manutd.com
Southampton FC - www.saintsfc.co.uk
Tottenham Hotspur FC - www.spurs.co.uk

Italia - Serie A
Atalanta Bergamo - www.atalanta.it
Bologna 1909 Football Club - www.bolognafc.it
Brescia Calcio - www.bresciacalcio.it
A.C. Chievo Verona - www.chievoverona.it
Internazionale Milano Football Club - www.inter.it
Juventus Football Club - www.juventus.com
Societa Sportiva Lazio - www.sslazio.it
Milan Associazione Calcio - www.acmilan.it
Perugia Calcio - www.perugiacalcio.it
Associazione Sportiva Roma - www.asromacalcio.it
Udinese Calcio - www.udinese.it

Spania - La Liga
Athletic Club Bilbao - www.athletic-club.es
FC Barcelona - www.fcbarcelona.com
Real Betis Balompie - www.realbetisbalompie.es
RC Celta Vigo - www.celtavigo.net
RCD Espanyol Barcelona - www.rcdespanyol.com
Malaga CF - www.malagacf.es
RCD Mallorca - www.rcdmallorca.es
Atletico Osasuna Pamplona - www.osasuna.es
Real Madrid CF - www.realmadrid.es
Real Sociedad Sebastian - www.real-sociedad-sad.es
Sevilla FC - www.sevillafc.es
Valencia CF - www.valenciacf.es
Villarreal CF - www.villarrealcf.es

Franta - La Ligue
AJ Auxerre - www.aja.fr
AS Monaco - www.asm-foot.mc
FC Nantes - www.fcnantes.com
Girondins deBordeaux - www.girondins.com
Montpellier Herault - www.mhscfoot.com
Nice - www.ogcnice.fr
Olympique Lyonnais - www.olympiquelyonnais.com
Olympique Marseille - www.olympiquedemarseille.com
Paris S.G. - www.psg.fr
RC Lens - www.rclens.com
RC Strasbourg - www.rcstrasbourg.com
SC Bastia - www.sc-bastia.fr
Stade Rennais - www.staderennais.co

Portugalia - Primera
Academica de Coimbre - www.aac.uc.pt
Beira-Mar - www.uebe.pt/beiramar
Belenenses - www.cfbelenenses.pt
Benfica Lisabona - www.slbenfica.pt
Boavista Porto - www.boavistafc.pt
Braga - www.scbraga.pt
Nacional de Madeira - www.nacional-da-madeira.com
Pacos de Ferreira - www.fcpf.com.pt
Fc Porto - www.fcporto.pt
Sporting Lisabona - www.scp.pt
Vitoria Guimaraes - www.vitoriasc.pt

Germania - Bundesliga
Bayern Munchen - www.bayernmuenchen.de
Bayer 04 Leverkusen - www.bayer04.de
Bochum - www.vfl-bochum.de
Borussia Dortmund - www.borussia-dortmund.de
Borussia Monchengladbach - www.borussia.de
Hamburger SV - www.hsv.de
Hannover 96 - www.hannover96.de
Hansa Rostock - www.fc-hansa-rostock.de
Hertha Berlin - www.herthabsc.de
Kaiserslautern - www.fck.de
1860 Munchen - www.tsv1860.de
Schalke 04 - www.schalke04.de
Stuttgart - www.vfb-stuttgart.de
Werder Bremen - www.werder-online.de
Wolfsburg - www.vfl-wolfsburg.de

Olanda - Eredivisie
Ajax Amsterdam - www.ajax.nl
AZ Alkmaar - www.az-alkmaar.nl
NAC Breda - www.nac.nl
Feyenoord - www.feyenoord.nl
FC Groningen - www.fcgroningen.nl
Heerenveen - www.sc-heerenveen.nl
NEC Nijmegen - www.nec-nijmegen.nl
PSV Eindhoven - www.psv.nl
Roda JC - www.rodajc.nl
RBC Roosendaal - www.rbconline.nl
Utrecht - www.fc-utrecht.nl
Vitesse Arnhem - www.vitesseworld.com
RKC Waalwijk - www.rkcwaalwijk.nl
Willem II Tillburg - www.willem-ii.nl

Norvegia - Eliteserien
Bodo/Glimt - www.glimt.no
Brann Bergen - www.brann.no
Bryne - www.brynefk.no
Lillestrom - www.lsk.no
Lyn - www.lyn.no
Molde - www.moldefk.no
Odd Grenland - www.oddgrenland.no
Rosenborg - www.rbk.no
Sogndal - www.sogndalfotball.no
Stabaek - www.stabak.no
Tromso - www.til.no
Viking Stavanger - www.viking-fk.no
Valerenga - www.vif.no
Aalesund - www.aafk.no

Finlanda - Veikkausliiga
Haka - www.fchaka.fi
Hameelinna - www.fchameenlinna.fi
HJK Helsinki - www.hjk.fi
Inter Turku - www.fcinter.com
FF Jaro - www.ffjaro.fi
KooTeePee - www.fckooteepee.fi
KuPS Kuopio - www.kups.fi
MyPa - www.mypa.fi
Tampere United - www.tampereunited.com
TPS Turku - http://fc.tps.fi

Suedia - Allsvenskan
AIK Solna - www.aik.se
Djurgarden - www.dif.se
Elfsborg - www.elfsborg.se
IFK Goteborg - www.ifkgoteborg.se
Halmstad - www.halmstadsbk.se
Hammarby - www.hammarby-if.se/fotboll/
Helsingborg - www.hif.se
Kalmar FF - www.kalmarff.nu
Landskrona BolS - www.landskronabois.com
Malmo FF - www.mff.se
IFK Norrkoping - www.ifknorrkoping.se
GIF Sundsvall - www.gifsundsvall.se
Orgryte - www.ois.o.se

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Acasa | Scoruri Live | Contact | Termeni | Cluburi | Clasamente

© 2006 - 2015 Toate drepturile rezervate ABC Design Media